Produkt je vyřazen!

 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Libor Štěpánek
stepanek@penta.cz
 
 
 
 
 

 

Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger

 
 
 
 
 
 
 
Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 
 
 
 
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 • Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skladova dostupnost
Termín platí pokud objednáte nyní
Adresy skladů/výdejních míst
KAT - Katovice hlavní sklad
STH - Strakonice sklad Heydukova
Externí sklad
Způsoby dopravy
Zásilková společnost PPL - do 24 hodin po celé ČR
Přepravné 121,- Kč s DPH. Při nákupu nad 5.000,- Kč bez DPH Vám neúčtujeme dopravné.Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Pokud je zboží skladem, bude Vám doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky
Česká pošta - do 24 hodin po celé ČR - Balík Do ruky
Přepravné 121,- Kč s DPH s DPH. Při nákupu nad 5.000,- Kč bez DPH Vám neúčtujeme dopravné.Zásilku Vám doručí poštovní doručovatel na Vámi uvedenou adresu do 24 hodin od odeslání z našeho skladu. Pokud Vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, nechá Vám na místě písemné oznámení o uložení zásilky na místní poště.
Osobní odběr
Pokud máte rádi osobní jednání, rádi Vás uvítáme na kterékoliv z našich poboček, kde Vám bude vydáno zboží zdarma, tzn. bez poplatků za přepravné či doběrečné (mimo externího výdejních míst v Brně,Hradci Králové,Plzni, Olomouci, Táboře a Prostějově)
Podrobné informace o dopravách naleznete zde.
Poradíme vám
Tomáš Černý
724 146 929
Běžná cena
2 889 Kč
Cena s DPH
2 889Kč
2 388  Kč  bez DPH
Záruka 24 Měsíce
Part No.: E61PMBPLBM10
Skladové číslo: 54725184
EAN: 8024221668018
Výrobce

Manfrotto 

Kód54725184
Part No.E61PMBPLBM10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fotobrašna s popruhem XtraSecure pro DSLR / CSC fotoaparáty, až 4 objektivy, 13" notebook a příslušenství. Vhodný také pro soupravu DJI Mavic. Systém AirSupport – zvedáky břemene, ramenní a hrudní popruhy. RipStop (polyesterová a nylonová vlákna). Černá.
 
 
 
 
 
 •  
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 
 

Doporučené příslušenství

Popruh Manfrotto PL Camera Strap

 
 
 

Spolehlivý popruh na rameno či na krk Manfrotto Pro Light Camera Strap. Vhodný pro DSLR a CSC fotoaparáty, nastavitelná délka 75 až 150 cm. Nylonové klipy pro připojení k batohu z řady Manfrotto Pro Light. RipStop z nylonových vláken. Černá barva.

 

371 Kč  bez DPH

 

449 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ekvivalent produktu

Brašna Olympus Explorer Bag

 
 
 

Brašna Messenger Explorer je výsledkem spolupráce mezi prémiovým výrobcem brašen Manfrotto a společností Olympus. Brašna ochrání jedno tělo systémového fotoaparátu a až tři objektivy. Přitom však stále vypadá dostatečně stylově, aby se mohla stát vaším...

 

2 884 Kč  bez DPH

 

3 490 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotobrašna typu Messenger pro 1 DSLR / CSC fotoaparát, 70-200mm objektiv, 2 další objektivy, 14” notebook / tablet a příslušenství. Polstrovaný odnímatelný ramenní popruh, nepromokavá pláštěnka. RipStop – etylenvinylacetátová a nylonová vlákna. Černá.

 

2 058 Kč  bez DPH

 

2 490 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotobrašna pro 1 DSLR / CSC fotoaparát, 2 až 3 objektivy, 12" notebook, 12,9" tablet a příslušenství. Polstrovaný ramenní popruh, nepromokavá pláštěnka. Vnitřní ochrana Flexy Camera Shell. RipStop - etylenvinylacetátová a nylonová vlákna. Tmavě šedá

 

1 975 Kč  bez DPH

 

2 390 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotobrašna pro 1 DSLR / CSC fotoaparát, 3 až 5 objektivů, 14" notebook, 9,7" tablet a příslušenství. Polstrovaný ramenní popruh, nepromokavá pláštěnka. Vnitřní ochrana Flexy Camera Shell. RipStop - etylenvinylacetátová a nylonová vlákna. Tmavě šedá

 

2 223 Kč  bez DPH

 

2 690 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotobrašna typu Messenger pro 1 DSLR / CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, 2 další objektivy, 13” notebook / tablet a příslušenství. Vhodná pro přenos dronů i celých souprav. Polstrovaný odnímatelný ramenní popruh. RipStop. Černá, šedá a zelená barva.

 

1 645 Kč  bez DPH

 

1 990 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotobrašna pro 1 DSLR / CSC fotoaparát, až 3 objektivy a další příslušenství. Vhodné také pro drony DJI Spark či Yuneec Breeze. Odnímatelný ramenní popruh, zadní kapsa pro pas či peněženku. RipStop – etylenvinylacetátová a nylonová vlákna. Tmavě modrá.

 

1 066 Kč  bez DPH

 

1 290 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotobrašna pro 1 DSLR / CSC fotoaparát, až 3 objektivy a další příslušenství. Vhodné také pro drony DJI Spark či Yuneec Breeze. Odnímatelný ramenní popruh, zadní kapsa pro pas či peněženku. RipStop – etylenvinylacetátová a nylonová vlákna. Tmavě šedá.

 

1 066 Kč  bez DPH

 

1 290 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotobrašna pro 1 DSLR / CSC fotoaparát, až 3 objektivy, 15” MacBook Air či jiný notebook a další příslušenství. Externí připevnění stativu. Vhodné také pro drony DJI Spark či Yuneec Breeze. RipStop – etylenvinylacetátová a nylonová vlákna. Tmavě modrá.

 

1 231 Kč  bez DPH

 

1 490 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotobrašna pro 1 DSLR / CSC fotoaparát, až 3 objektivy, 15” MacBook Air či jiný notebook a další příslušenství. Externí připevnění stativu. Vhodné také pro drony DJI Spark či Yuneec Breeze. RipStop – etylenvinylacetátová a nylonová vlákna. Tmavě šedá.

 

1 231 Kč  bez DPH

 

1 490 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ekvivalent produktu

Brašna Manfrotto PL M-30 Messenger

 
 
 

Fotobrašna s popruhem XtraSecure pro DSLR / CSC fotoaparáty, až 5 objektivů, 15" notebook a příslušenství. Vhodný také pro soupravu DJI Mavic. Systém AirSupport – zvedáky břemene, ramenní a hrudní popruhy. RipStop (polyesterová a nylonová vlákna). Černá.

 

2 719 Kč  bez DPH

 

3 290 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Manfrotto Pro Light Bumblebee M-10 Messenger je speciální fotobrašna, která je určená k pohodlnému a bezpečnému přenášení profesionálních DSLR i CSC fotoaparátů a veškerého potřebného vybavení. Vnitřní prostor tak nabízí dostatek místa pro samotný přístroj, 3 až 4 objektivy a spoustu drobného příslušenství.

Můžete tak do ní kupříkladu uložit DSLR i s nasazeným 24-70mm objektivem, 2 až 3 další objektivy (včetně 70-200mm čočky) a ještě 13″ notebook nebo tablet, takže budete mít všechno potřebné připravené po ruce a žádný zajímavý okamžik vám jen tak neunikne. Brašnu však lze přizpůsobit také pro soupravu DJI Mavic Pro / DJI Mavic Pro Platinum, což především ocení profesionální fotografové i piloti dronů.

Díky svým kompaktním rozměrům 40 x 18 x 28,5 cm je možné si vzít tuto fotobrašnu na palubu letadla jako příruční zavazadlo. Hlavní poklop se otevírá od vašeho těla, nic vám tak u vytahování fotoaparátu nebude překážet. Při rozmarech počasí jednoznačně oceníte ochranný obal proti UV záření i nepromokavou pláštěnku, která všechny důležité věci uchová v bezpečí a hezky v suchu a v teple.

Pohodlí při nošení zvýší speciálně navržený popruh XtraSecure, který udrží pohyblivou část stabilní a systém AirSupport .Unikátní systém AirSupport rovnoměrně rozloží váhu na ramena, pas a boky, ale také maximalizuje prodyšnost díky zavěšenému síťovanému panelu. Speciální zvedáky břemene, hrudní popruhy, ramenní popruhy a bederní pás jsou plně nastavitelné pomocí velké spony EasyGrip, aby vám poskytly maximální flexibilitu a pohodlí při vašich fotografických toulkách.

RipStop

Veškerá vnější tkanina je tvořena z RipStop materiálu z polyesterových a nylonových vláken, které jsou vodoodpudivé. RipStop se vyrábí zvláštní technikou tkaní látky, kdy má látka členitou strukturu z různě tlustých vláken s rozdílnou hustotou tkaní.

Do tenké textilie jsou totiž zatkány s odstupem 5 až 8 mm osnovní nebo útkové niti. Sníží se tak hmotnost materiálu a zvýší se jeho pevnost. Při porušení struktury tkaniny by se tak trhlina neměla dále zvětšovat, což výrazně prodlužuje životnost tohoto materiálu na opravdu dlouhou dobu. Tento lesklý materiál má totiž skvělou nízkoteplotní houževnatost, odolnost proti trhlinám, vyšším teplotám, vlhkému prostředí i vůči UV záření.

Ocenění pro Manfrotto

O inovačním procesu společnosti svědčí četná ocenění produktů Manfrotto. Design, funkčnost a nové materiály jsou to, co dělá z výrobků Manfrotto všeobecně uznávané příslušenství napříč celým fotografickým světem.

 • Ocenění TIPA 2017 – nejdůležitější ocenění fotografického průmyslu, o kterém rozhodují novináři z předních fotografických časopisů a magazínů
 • iF Design Award 2017 – veleuznávané ocenění, které se stalo symbolem dokonalosti designu po celém světě.
 • Vítěz ceny Reddot 2018 za design – jedna z nejvyhledávanějších značek kvality pro dobrý design.

Hlavní přednosti

 • Praktická fotobrašna Manfrotto Pro Light Bumblebee M-10 Messenger pojme 1 DSLR / CSC fotoaparát s nasazeným objektivem a až 3 další objektivy
 • Oddělená přihrádka pro 13″ notebook či tablet
 • Díky svým kompaktním rozměrům skvěle poslouží i jako příruční zavazadlo do letadla
 • Možnost externího připojení stativu na brašnu pomocí speciálních úchytů
 • Polstrovaný odnímatelný ramenní popruh pro komfortní nošení
 • Prodloužená životnost batohu – vyjímečně odolný batoh díky ripstopovému materiálu
 • Vyrobený italskou značkou Manfrotto z vodoodpudivé tkaniny s integrovanou pláštěnkou chránící batoh při nepříznivém počasí

Specifikace

 • Značka: Manfrotto
 • Řada: Pro Light
 • Model: Bumblebee M-10 Messenger
 • Modelové označení: MB PL-BM-10
 • Určení: fotobrašna
 • Typ uzavírání: suché zipy, přezky
 • Vrchní madlo/poutko: Ano
 • Počet popruhů: 1

Prostor

 • Kapacita: 1x DSLR / CSC, 4x objektiv, 13″ notebook / tablet
 • Držák stativu: Ano
 • Rozměry přihrádky pro notebook / tablet: 34 x 3,5 x 25 cm

Kompatibilita

 • Vhodné pro: DSLR / CSC fotoaparáty a jejich příslušenství
 • Příklady kompatibilních dronů: DJI Mavic Pro, DJI Mavic Pro Platinum
 • Příklady kompatibilních kamer: Canon EOS M5, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T2, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M10 III, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M5 II, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony A7R III, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Panasonic Lumix DMC-GH5, Fujifilm X-T20, Sony Alpha 9 a mnoho dalších

Fyzické vlastnosti

 • Odolnost proti vodě: Ano
 • Odolnost vůči UV záření: Ano
 • Materiál: RipStop – etylenvinylacetátová, polyesterová a nylonová vlákna
 • Barva: černá
 • Hmotnost: 0,95 kg
 • Vnitřní rozměry (Š x V x H): 36 x 11 x 26,5 cm
 • Vnější rozměry (Š x V x H): 40 x 18 x 28,5 cm

Obsah balení

 1. 1x fotobrašna Manfrotto Pro Light M-10 Messenger
 2. 1x nepromokavá pláštěnka / ochranný kryt proti UV záření DuoFace


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Libor Štěpánek, 383369134, 602186576, stepanek@penta.cz


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   

   

   
   
  Porovnat - 0 ks
   
   

   

   

   

    Kód Název produktu Vaše cena    
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Naposledy navštívené

   
   
   
   

   

   
      Kód Název produktu Vaše cena  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Košík
  0 položek
   
  0
   
   

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Přihlášení
   
    Registrace   Nové heslo
   
   

  Dodavatel Penta CZ s.r.o.

  Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.