Produkt je vyřazen!

 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Tomáš Martan
martan@penta.cz
 
 
 
 
 

 

Objektiv Tamron 50-400mm F/4.5-6.3 Di III VC VXD pro Sony FE

 
 
 
 
 
 
 
Objektiv Tamron 50-400mm F/4.5-6.3 Di III VC VXD pro Sony FE
 
 
 
 
 • Objektiv Tamron 50-400mm F/4.5-6.3 Di III VC VXD pro Sony FE
 • Objektiv Tamron 50-400mm F/4.5-6.3 Di III VC VXD pro Sony FE
 • Objektiv Tamron 50-400mm F/4.5-6.3 Di III VC VXD pro Sony FE
 • Objektiv Tamron 50-400mm F/4.5-6.3 Di III VC VXD pro Sony FE
 • Objektiv Tamron 50-400mm F/4.5-6.3 Di III VC VXD pro Sony FE
 • Objektiv Tamron 50-400mm F/4.5-6.3 Di III VC VXD pro Sony FE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skladova dostupnost
Termín platí pokud objednáte nyní
Adresy skladů/výdejních míst
KAT - Katovice hlavní skladne
Externí skladne
Způsoby dopravy
Zásilková společnost PPL - do 24 hodin po celé ČR
Přepravné 121,- Kč s DPH. Při nákupu nad 5.000,- Kč bez DPH Vám neúčtujeme dopravné.Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Pokud je zboží skladem, bude Vám doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky
Česká pošta - do 24 hodin po celé ČR - Balík Do ruky
Přepravné 121,- Kč s DPH s DPH. Při nákupu nad 5.000,- Kč bez DPH Vám neúčtujeme dopravné.Zásilku Vám doručí poštovní doručovatel na Vámi uvedenou adresu do 24 hodin od odeslání z našeho skladu. Pokud Vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, nechá Vám na místě písemné oznámení o uložení zásilky na místní poště.
Osobní odběr
Pokud máte rádi osobní jednání, rádi Vás uvítáme na kterékoliv z našich poboček, kde Vám bude vydáno zboží zdarma, tzn. bez poplatků za přepravné či doběrečné (mimo externího výdejních míst v Brně,Hradci Králové,Plzni, Olomouci, Táboře a Prostějově)
Podrobné informace o dopravách naleznete zde.
Poradíme vám
Tomáš Martan
727 818 359
Běžná cena
99 999 Kč
Cena s DPH
99 999Kč
82 644  Kč  bez DPH
Záruka 24 Měsíce
Part No.: A067S
Skladové číslo: 580250
EAN: 
do 2 měsíců
Výrobce

Tamron 

Kód580250
Part No.A067S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ultra teleobjektiv Tamron 50-400mm F/4,5-6,3 Di III VC VXD (model A067) s bajonetem Sony FE, optický zoom 8x, 24 členů / 18 skupin, délka objektivu 183,4 mm, průměr filtru 67 mm, nástroj Tamron Lens Utility.
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Objektiv Tamron 50-400mm F/4,5-6,3 Di III VC VXD (model A067) vytváří zcela novou kategorii vysoce výkonných ultra-teleobjektivů se zoomem pro bezzrcadlovky. Díky osminásobnému poměru zoomu, který začíná na bezprecedentní ohniskové vzdálenosti 50 mm, má tento objektiv s bajonetem Sony E stejnou velikost jako běžné 100 - 400mm objektivy, přesto nabízí širší úhel záběru pro vynikající všestrannost. Navzdory vysokému poměru zvětšení je díky efektivnímu uspořádání speciálních optických členů zajištěna vysoká kvalita obrazu v celém rozsahu 50 - 400 mm. Objektiv je vybaven lineárním zaostřovacím mechanismem VXD, který nabízí vynikající tichost a rychlou odezvu, a patentovaným mechanismem stabilizace obrazu VC, který poskytuje všestranné možnosti pro všechny scénáře fotografování. Protože objektiv 50-400 mm F4, 5-6,3 poskytuje při zaostřování na blízko zvětšení až na polovinu životní velikosti, mohou si uživatelé vychutnat svět poloviční makrofotografie s možnostmi fotografování zblízka s minimální zaostřovací vzdáleností 0,25 m na ohnisku 50 mm. Velikost filtru je 67 mm, tedy stejná jako u většiny ostatních objektivů Tamron pro bezzrcadlovky, což poskytuje větší pohodlí při používání více objektivů. Objektiv je také vybaven ergonomickými prvky, které podporují pohodlné fotografování. Konektorový port, který se nachází na objektivu Tamron, poskytuje přístup k nástroji Tamron Lens Utility. Tento program nabízí nově funkci „Focus Limiter“.

Hlavní přednosti

 • Rozsah ohniskové vzdálenosti
 • Rychlé přibližování (rotace zoomu pouze o 75°)
 • Poloviční makro fotografie 1:2
 • Možnost individualizace přes Tamron Lens Utility
 • Antireflexní a high-tech vrstvy

Di III - Bezzrcadlové systémy

Tyto objektivy jsou určeny výhradně pro mirrorless fotoaparáty (neboli bezzrcadlovky) a nemohou být použity s digitálními zrcadlovkami.

Porovnání čoček Tamron od 17mm do 400 mm

VXD

Automatické zaostřování VXD je světovou premiérou: Je to první motor s lineárním zaostřováním, vyvinutý společností Tamron pro vynikající automatické zaostřování. Dva moduly VXD, které pracují v plovoucím systému a jsou ovládány elektronickými impulsy, zajišťují rychlé a přesné zaostření na blízké i vzdálené objekty. Nový motor také zaručuje vylepšené sledování AF, například při fotografování sportů. Automatické zaostřování funguje tak tiše, že můžete fotografovat i v situacích, které vyžadují naprostý klid a pohodu.

MR - Ochrana proti stříkající vodě

Objektivy Tamron mají plášť odolný proti povětrnostním vlivům, které optimálně chrání citlivý interiér před větrem a počasím. Robustní vnější plášť je účinně utěsněn proti vnikání vlhkosti ve všech kritických bodech (např. mezi zaostřovacím kroužkem a bajonetovým spojením). To zaručuje spolehlivý provoz i v těch nejnepříznivějších venkovních podmínkách fotografování.

Speciální optické členy XLD

Podobně jako LD zabraňuje chromatické aberaci a dalším vadám. XLD je však mnohem propracovanější systém, který je většinou používán u telezoomů.

Speciální optické členy LD

Barevná vada je častou vadou optiky, projevující se mnoha způsoby. Často hovoříme o takzvané chromatické aberaci, která se vyskytuje častěji u širokoúhlých objektivů. LD členy jsou vyrobeny ze speciálních optických skel s extrémně nízkým rozptylem světla, která efektivně kompenzují barevnou vadu, obzvláště patrnou při používání teleobjektivů v krajní poloze.

Porovnání objektivů Tamron

BBAR / BBAR G2

Povlak BBAR zabraňuje odrazu a rozptýlení světla dopadajícího na povrch čočky. Vyhnete se ztrátám jasu a kontrastu a zabráníte „duchům“. Povlak BBAR také přispívá k přirozenému podání barev. Od roku 2019 je používán pokročilý povlak BBAR G2.

Antireflexní a high-tech vrstva FLR

Fluoridový povlak trvale chrání přední čočku před kontaminací. Kapky oleje a vody nepřilnou k povrchu, který se proto velmi snadno čistí.

ASL - Asférické čočky

Zkratka „ASL“ (ASpherical Lens) označuje hybridní asférické prvky čočky. Opravují typické aberace zoomových objektivů, například sférické aberace (chyby ostrosti). Kromě toho můžete vyměnit několik dalších optických prvků, což umožňuje kompaktnější design a trvale vysokou kvalitu obrazu.

VC - Stabilizace obrazu

Tento mechanismus napomáhá udržet ostrý obraz v případě, že fotíme bez stativu nebo za špatných světelných podmínek.

ZL - Zámek zoomu

ZOOM LOCK (zámek zoomu) umožňuje uzamknutí na jakémkoliv ohnisku.

Tamron Lens Utility

Nový software „TAMRON Lens Utility“ byl vyvinut speciálně pro konfiguraci kompatibilních objektivů. TAMRON Lens Utility lze ovládat pomocí počítače připojením objektivu z jeho konektorového portu prostřednictvím USB-C kabelu TAMRON. Uživatelé mohou prostřednictvím objektivu přizpůsobovat funkce a aktualizovat firmware. Pomocí individuálního nastavení lze objektiv optimálně přizpůsobit příslušné situaci snímání, například fotografování nebo natáčení videa.

Specifikace

 • Značka: Tamron
 • Číslo produktu: A067S
 • Typ bajonetu: Sony FE
 • Optický zoom: 8x
 • Minimální ohnisková vzdálenost: 50 mm
 • Maximální ohnisková vzdálenost: 400 mm
 • Světelnost objektivu zoom: 4,5
 • Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 4,5
 • Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 6,3
 • Maximální clona (F): 22 - 32
 • Konstrukce objektivu: 24 členů / 18 skupin
 • Stabilizátor optický: Ano
 • Typ sluneční clony: HA067
 • Délka objektivu: 183,4 mm
 • Počet lamel clony: 9
 • Vhodný pro žánr: Krajina, Architektura, Sport, Zvířata, Street foto
 • Rozdělení podle ohniska: Ultra teleobjektiv
 • Vhodný pro formát snímače: Full-frame
 • Typ objektivu: Zoom
 • Minimální zaostřovací vzdálenost: 25 cm
 • Hmotnost: 1155 g
 • Utěsnění (prach/vlhkost): Ano
 • Průměr filtru: 67 mm

Obsah balení

 1. Objektiv
 2. Clona ve tvaru květu
 3. Krytka objektivu

Záruka 5 let

Společnost Tamron nabízí svým zákazníkům program s prodlouženou zárukou 2 + 3 roky. K obdržení speciálního záručního certifikátu musí být objektiv zakoupen prostřednictvím oficiálního prodejce společnosti Tamron. Pro uplatnění rozšířené záruky na 5 let je nezbytné doložení dokladu spolu s certifikátem o registraci.


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Tomáš Martan, +420 727 818 359, martan@penta.cz


 
 
 
 
 
 

Poznámka výrobce:

Tamron nabízí široké portfolio objektivů pro digitální i klasické zrcadlovky. Za více než 60 let zkušeností v oblasti foto-optiky se stal jedním z nejvýznamnějších představitelů na poli výrobce kvalitní foto techniky na světě.


 
 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Související dokumenty

 
 
 
popis G21-Vitality
<div class="korektura"> <p><strong>150-500 mm F5-6,7</strong> je první objektiv <strong>Tamron</strong> s ultra teleobjektivem pro full-frame bezzrcadlové fotoaparáty, který dosahuje <strong>ohniskové vzdálenosti 500 mm</strong>. Objektiv je stále dostatečně kompaktní pro pohodlné fotografování z ruky i při 500 mm.</p> <p>Tento objektiv umožňuje uživatelům vychutnat si <strong>neformální fotografování se stabilním výkonem</strong> a vysokou kvalitou obrazu v oblasti ultra teleobjektivu, kde kdysi konvenční moudrost diktovala stativ. Pro podporu <strong>fotografování v ruce</strong> je nový zoom vybaven VXD (Voice-coil eXtreme-Torque Drive), mechanismem lineárního zaostřování, který poskytuje <strong>vynikající tichost a agilní výkon</strong>, a vlastním mechanismem VC (Vibration Compensation) společnosti TAMRON pro stabilizaci obrazu na vysoké úrovni. Na konci 150 mm nabízí objektiv minimální vzdálenost objektu <strong>MOD 0,6 m</strong> (23,6 palce) pro výkonné a dramatické detailní záběry.</p> <img alt="Objektiv Tamron 150-500MM F/5-6.7 Di III VC VXD pro Sony E" src="https://datastore.penta.cz/produkty/5/8/0/580245/3.jpg" > <h3>500mm objektiv k focení v ruce, který se vzpírá konvenční moudrosti</h3> <p>150–500 mm F5-6,7 je jen 209,6 mm (8,3 palce) dlouhý s maximálním diametrem 93 mm, <strong>neuvěřitelně kompaktní velikost</strong> pro ultra teleobjektiv třídy 500 mm pro full-frame bezzrcadlové kamery. I když je objektiv rozšířen na teleobjektiv s ohniskovou vzdáleností 500 mm, je stále pozoruhodně kompaktní s pouhými 283 mm (11,1 palce). Objektiv zvětšuje <strong>od 150 mm do 500 mm</strong> otáčením kroužku zoomu <strong>v oblouku pouhých 75 °</strong> - méně než o čtvrtinu otáčky. Tato funkce umožňuje rychlé přizpůsobení požadovanému úhlu pohledu s minimálním pohybem, vyhýbá se zmeškaným příležitostem a usnadňuje intuitivní kompozici. TAMRON je proslulý <strong>mechanismem VC</strong>, který při držení v ruce výrazně <strong>redukuje chvění fotoaparátu</strong>.</p> <p>* Pro bezzrcadlový formát APS-C: přibližný rozsah přiblížení přibližně 225-750 mm.</p> <img alt="Objektiv Tamron 150-500MM F/5-6.7 Di III VC VXD pro Sony E" src="https://datastore.penta.cz/produkty/5/8/0/580245/2.jpg"> <h3>Úžasná vysoká kvalita obrazu navzdory své kompaktní velikosti</h3> <p>Optická konstrukce obsahuje <strong>25 prvků v 16 skupinách</strong>. Velkorysé a efektivní využití speciálních prvků objektivu včetně jednoho XLD (eXtra Low Dispersion) a pěti LD (Low Dispersion) a dvou hybridních asférických prvků objektivu <strong>důkladně řídí aberace včetně axiálních chromatických aberací</strong>. Tento ultra teleobjektiv se zoomem 150–500 mm F5-6,7 je navržen a vyroben se silným důrazem na kompaktní velikost a použitelnost bez kompromisů v kvalitě obrazu, aby si uživatelé mohli užívat výjimečně vysokou rozlišovací schopnost v celém obrazu.</p> <img src="https://datastore.penta.cz/produkty/5/8/0/580245/500mm.jpg" alt="Tato ukázka byla vyfocená pomocí objektivu Tamron 150-500MM F/5-6.7 Di III VC VXD"> <h3>AF motor VXD poskytuje vysokou rychlost, vysokou přesnost a vynikající tichost</h3> <p>Objektiv 150–500 mm F5-6,7 má stejně vysoce ceněný <strong>mechanismus ostření lineárního motoru VXD</strong>, který byl poprvé představen v 70-180 mm F / 2,8 Di III VXD (model A056). VXD poskytuje <strong>extrémně rychlý a vysoce přesný pohyb a zajišťuje mimořádně citlivý výkon</strong>. Dokonce i při fotografování na ultra teleobjektiv s ohniskovou vzdáleností 500 mm, 150–500 mm F5-6,7 poskytuje rychlé, pohodlné a přesné zaostření na všechny vzdálenosti fotografování, z blízka do dálky.</p> <p><strong>Sledování zaostřeného objektu</strong> bylo výrazně vylepšeno, aby se usnadnilo zachycení rychle se pohybujících objektů, například sportovních akcí, ptáků a letecké fotografie. Tím je zajištěno, že tyto dramatické, akční okamžiky nikdy nezmeškáte, ať už pořizujete statické fotografie nebo videa. Navíc <strong>lineární motor také snižuje hluk a vibrace pohonu</strong> produkované během zaostřování (ve srovnání s konvenčním pohonným systémem), takže je ideální pro fotografování statických fotografií i videa v prostředí s nízkým šumem.</p> <img alt="Objektiv Tamron 150-500MM F/5-6.7 Di III VC VXD pro Sony E" src="https://datastore.penta.cz/produkty/5/8/0/580245/1.jpg" > <h3>Uznávaná kompenzace vibrací TAMRON poskytuje vynikající stabilizaci obrazu</h3> <p>Tenký, kompaktní 150–500 mm F5-6,7 je vybaven VC mechanismem TAMRON. Objektiv je vybaven <strong>přepínačem režimu VC</strong> se třemi nastaveními (Režim 1: Standardní, Režim 2: Exkluzivně pro Panning a Režim 3: Priorita rámování), takže je možné vyvolat ideální režim VC, který odpovídá podmínkám snímání. Tato funkce poskytuje <strong>vynikající výkon stabilizace obrazu</strong> a umožňuje efektivní snížení rozmazání obrazu způsobeného chvěním fotoaparátu.</p> <h3>Vzrušující teleobjektiv zaostřuje co nejblíže 0,6 m (23,6 palce)</h3> <p>Objektiv 150-500 mm F5-6,7 pro ultra teleobjektiv nabízí vynikající možnosti fotografování zblízka. MOD je 0,6 m (23,6 palce) na konci 150 mm a 1,8 m (70,9 palce) na konci teleobjektivu 500 mm. Maximální poměr zvětšení při 150 mm je výjimečně vysoký při poměru 1: 3,1. Uživatelé mohou pořizovat telefoto-makro fotografie předmětů, včetně květin a hmyzu, při zachování přiměřené vzdálenosti snímání - blíže, než je možné u běžných objektivů se zoomem s ultra teleobjektivem.</p> <img src="https://datastore.penta.cz/produkty/5/8/0/580245/150mm.jpg" alt="Tato ukázka byla vyfocená pomocí objektivu Tamron 150-500MM F/5-6.7 Di III VC VXD"> <h3>Video ukázky</h3> <iframe src="https://www.youtube.com/embed/Lw7o_zMTXEc?rel=0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe> <br> <iframe src="https://www.youtube.com/embed/FYpB7VNutSk?rel=0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe> <h3>Hlavní přednosti</h3> <ul> <li>Objektiv je stále dostatečně kompaktní pro pohodlné fotografování z ruky i při 500 mm.</li> <li>Je vybaven VXD (Voice-coil eXtreme-Torque Drive), mechanismem lineárního zaostřování, který poskytuje vynikající tichost a agilní výkon a mechanismem VC pro stabilizaci obrazu na vysoké úrovni.</li> <li>Neuvěřitelně kompaktní velikost pro ultra teleobjektiv třídy 500 mm</li> <li>AF motor VXD pro vysokou rychlost, vysokou přesnost a vynikající tichost</li> <li>Výrazně zlepšená funkce sledování zaostřeného objektu</li> </ul> <h3>Další funkce pro větší pohodlí</h3> <ul> <li>Arca-Swiss kompatibilní stativový držák s otvory pro připevnění popruhu v ceně</li> <li>Sluneční clona s pružnou ochrannou přední částí</li> <li>Nový design přepínače pro lepší funkčnost</li> <li>Mechanismus FLEX ZOOM LOCK pro podporu větší použitelnosti</li> <li>Povlak BBAR-G2 minimalizuje výskyt odrazů a duchů. Konstrukce odolná proti vlhkosti a fluorovaný povlak poskytují další ochranu. Objektiv je kompatibilní s mnoha funkcemi specifickými pro fotoaparát, včetně Fast Hybrid AF a Eye AF.</li> </ul> <h3>Specifikace</h3> <ul class="para"> <li>Číslo produktu: A057</li> <li>Značka: Tamron</li> <li>Typ bajonetu: Sony E, Sony FE</li> <li>Optický zoom: 3,3 x</li> <li>Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 150 - 500</li> <li>Minimální ohnisková vzdálenost: 150 mm</li> <li>Maximální ohnisková vzdálenost: 500 mm</li> <li>Světelnost objektivu zoom: 5 - 6,7</li> <li>Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 5</li> <li>Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 6,7</li> <li>Maximální clona (F): 22</li> <li>Konstrukce objektivu: 25 členů / 16 skupin</li> <li>Stabilizátor optický: Ano</li> <li>Délka objektivu: 209,6 mm</li> <li>Počet lamel clony: 7</li> <li>Vhodný pro žánr: Krajina, Portréty, Sport, Zvířata, Reportáže</li> <li>Rozdělení podle ohniska: Teleobjektiv</li> <li>Vhodný pro formát snímače: Full Frame</li> <li>Typ objektivu: Zoom</li> <li>Minimální zaostřovací vzdálenost 0,6 cm</li> </ul> <h4>Fyzické vlastnosti</h4> <ul class="para"> <li>Hmotnost: 1725 g</li> <li>Utěsnění (prach/vlhkost): Ano</li> </ul> </div>
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   

   

   
   
  Porovnat - 0 ks
   
   

   

   

   

    Kód Název produktu Vaše cena    
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Naposledy navštívené

   
   
   
   

   

   
      Kód Název produktu Vaše cena  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Košík
  0 položek
   
  0
   
   

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Přihlášení
   
    Registrace   Nové heslo
   
   

  Dodavatel Penta CZ s.r.o.

  Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.