firma O firmě


    Tamron nabízí široké portfolio objektivů pro digitální i klasické zrcadlovky. Za více než 60 let zkušeností v oblasti foto-optiky se stal jedním z nejvýznamnějších představitelů na poli výrobce kvalitní foto techniky na světě.

Objektivy pro digitální fotoaparáty a videokamery
Tamron získal vysoké známky od trhu tím, že poskytuje optické čočky jednotek, které splňují poptávku nejnovějších CCD snímačů s vysokým rozlišením. Tamron také vyrábí lehké, kompaktní zoom objektivy pro videokamery s vysokým výkonem a vynikající kvalitou obrazu.

CCTV objektivy
Využitím jeho pokročilých technologií jako výrobce optických produktů vyvíjí Tamron revoluční sledovací čočky, které ztělesňují potřeby dnešního trhu. Ty zahrnují širokou škálu CCTV objektivů včetně IR objektivů, objektivů kompatibilních s multimegapixelovými fotoaparáty a motorizovaných zoom objektivů.

Objektivy pro fotoaparáty s dlouhou infračervenou vlnovou délkou
Použitím svých nahromaděných znalostí jako výrobce optických produktů vyvinul Tamron jako první na světě čočky vybavené systémem stabilizace obrazu VC pro produkty LWIR. Jsme pyšní na obrovskou škálu produktů a v budoucnu budeme nadále vytvářet další objektivy s vysokou přidanou hodnotou.

Objektivy pro automobilové aplikace
Vozidla po celém světě jsou vybavena kamerami, které nabízejí širokou škálu funkcí rozpoznávání obrazu pro zvýšení bezpečnosti jízdy. Tamron využije jeho vlastních, vysoce přesných optických technologií a nejmodernější technologie na výrobu čoček, aby se stal předním výrobcem čoček pro montování kamer do automobilů.

Optické přístroje
Tamron rozvíjí širokou škálu vysoce přesných prvků objektivu, jako jsou různé asférické čočky, hranoly, specializovaná zařízení pro lasery, dichroická zrcadla pro barevné separace, polarizované rozbočovače světla a speciální povrchové vrstvy objektivů.


    PENTA CZ s.r.o. - distributor výpočetní a kancelářské techniky, spotřební elektroniky Vám nabízí širokou nabídku počítačů, notebooků, periferií, foto, video a audio techniky, kancelářské techniky a spotřebního materiálu.

Oficiální distributor TAMRON pro ČR: Oficiální distributor TAMRON pro SR:
PENTA CZ s.r.o. PENTA SK s.r.o.
Povážská 266, 386 01 Strakonice III
e-mail: tamron@penta.cz
www.penta.cz
dealer.penta.cz
Hradská 3G, 821 07 Bratislava
e-mail: tamron@pentask.sk
www.pentask.sk