Produkt je vyřazen!

 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Libor Štěpánek
stepanek@penta.cz
 
 
 
 
 

 

Brašna Manfrotto Manhattan Speedy 30 Messenger

 
 
 
 
 
 
 
Brašna Manfrotto Manhattan Speedy 30 Messenger
 
 
 
 
 • Brašna Manfrotto Manhattan Speedy 30 Messenger
 • Brašna Manfrotto Manhattan Speedy 30 Messenger
 • Brašna Manfrotto Manhattan Speedy 30 Messenger
 • Brašna Manfrotto Manhattan Speedy 30 Messenger
 • Brašna Manfrotto Manhattan Speedy 30 Messenger
 • Brašna Manfrotto Manhattan Speedy 30 Messenger
 • Brašna Manfrotto Manhattan Speedy 30 Messenger
 • Brašna Manfrotto Manhattan Speedy 30 Messenger
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skladova dostupnost
Termín platí pokud objednáte nyní
Adresy skladů/výdejních míst
KAT - Katovice hlavní sklad
STH - Strakonice sklad Heydukova
Externí sklad
Způsoby dopravy
Zásilková společnost PPL - do 24 hodin po celé ČR
Přepravné 121,- Kč s DPH. Při nákupu nad 5.000,- Kč bez DPH Vám neúčtujeme dopravné.Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Pokud je zboží skladem, bude Vám doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky
Česká pošta - do 24 hodin po celé ČR - Balík Do ruky
Přepravné 121,- Kč s DPH s DPH. Při nákupu nad 5.000,- Kč bez DPH Vám neúčtujeme dopravné.Zásilku Vám doručí poštovní doručovatel na Vámi uvedenou adresu do 24 hodin od odeslání z našeho skladu. Pokud Vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, nechá Vám na místě písemné oznámení o uložení zásilky na místní poště.
Osobní odběr
Pokud máte rádi osobní jednání, rádi Vás uvítáme na kterékoliv z našich poboček, kde Vám bude vydáno zboží zdarma, tzn. bez poplatků za přepravné či doběrečné (mimo externího výdejních míst v Brně,Hradci Králové,Plzni, Olomouci, Táboře a Prostějově)
Podrobné informace o dopravách naleznete zde.
Poradíme vám
Tomáš Černý
724 146 929
Běžná cena
Sleva 0%
2 690 Kč
Cena s DPH
2 690Kč
2 223  Kč  bez DPH
Záruka 24 Měsíce
Part No.: E61PMBMNMSD30
Skladové číslo: 54725143
EAN: 8024221668056
Výrobce

Manfrotto 

Kód54725143
Part No.E61PMBMNMSD30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fotobrašna pro 1 DSLR / CSC fotoaparát, 3 až 5 objektivů, 14" notebook, 9,7" tablet a příslušenství. Polstrovaný ramenní popruh, nepromokavá pláštěnka. Vnitřní ochrana Flexy Camera Shell. RipStop - etylenvinylacetátová a nylonová vlákna. Tmavě šedá
 
 
 
 
 
 •  
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 
 

Ekvivalent produktu

Brašna Olympus Explorer Bag

 
 
 

Brašna Messenger Explorer je výsledkem spolupráce mezi prémiovým výrobcem brašen Manfrotto a společností Olympus. Brašna ochrání jedno tělo systémového fotoaparátu a až tři objektivy. Přitom však stále vypadá dostatečně stylově, aby se mohla stát vaším...

 

2 884 Kč  bez DPH

 

3 490 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotobrašna typu Messenger pro 1 DSLR / CSC fotoaparát, 70-200mm objektiv, 2 další objektivy, 14” notebook / tablet a příslušenství. Polstrovaný odnímatelný ramenní popruh, nepromokavá pláštěnka. RipStop – etylenvinylacetátová a nylonová vlákna. Černá.

 

2 058 Kč  bez DPH

 

2 490 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotobrašna pro 1 DSLR / CSC fotoaparát, 2 až 3 objektivy, 12" notebook, 12,9" tablet a příslušenství. Polstrovaný ramenní popruh, nepromokavá pláštěnka. Vnitřní ochrana Flexy Camera Shell. RipStop - etylenvinylacetátová a nylonová vlákna. Tmavě šedá

 

1 975 Kč  bez DPH

 

2 390 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotobrašna typu Messenger pro 1 DSLR / CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, 2 další objektivy, 13” notebook / tablet a příslušenství. Vhodná pro přenos dronů i celých souprav. Polstrovaný odnímatelný ramenní popruh. RipStop. Černá, šedá a zelená barva.

 

1 645 Kč  bez DPH

 

1 990 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotobrašna pro 1 DSLR / CSC fotoaparát, až 3 objektivy a další příslušenství. Vhodné také pro drony DJI Spark či Yuneec Breeze. Odnímatelný ramenní popruh, zadní kapsa pro pas či peněženku. RipStop – etylenvinylacetátová a nylonová vlákna. Tmavě modrá.

 

1 066 Kč  bez DPH

 

1 290 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotobrašna pro 1 DSLR / CSC fotoaparát, až 3 objektivy a další příslušenství. Vhodné také pro drony DJI Spark či Yuneec Breeze. Odnímatelný ramenní popruh, zadní kapsa pro pas či peněženku. RipStop – etylenvinylacetátová a nylonová vlákna. Tmavě šedá.

 

1 066 Kč  bez DPH

 

1 290 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotobrašna pro 1 DSLR / CSC fotoaparát, až 3 objektivy, 15” MacBook Air či jiný notebook a další příslušenství. Externí připevnění stativu. Vhodné také pro drony DJI Spark či Yuneec Breeze. RipStop – etylenvinylacetátová a nylonová vlákna. Tmavě modrá.

 

1 231 Kč  bez DPH

 

1 490 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotobrašna pro 1 DSLR / CSC fotoaparát, až 3 objektivy, 15” MacBook Air či jiný notebook a další příslušenství. Externí připevnění stativu. Vhodné také pro drony DJI Spark či Yuneec Breeze. RipStop – etylenvinylacetátová a nylonová vlákna. Tmavě šedá.

 

1 231 Kč  bez DPH

 

1 490 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ekvivalent produktu

Brašna Manfrotto PL M-10 Messenger

 
 
 

Fotobrašna s popruhem XtraSecure pro DSLR / CSC fotoaparáty, až 4 objektivy, 13" notebook a příslušenství. Vhodný také pro soupravu DJI Mavic. Systém AirSupport – zvedáky břemene, ramenní a hrudní popruhy. RipStop (polyesterová a nylonová vlákna). Černá.

 

2 388 Kč  bez DPH

 

2 889 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ekvivalent produktu

Brašna Manfrotto PL M-30 Messenger

 
 
 

Fotobrašna s popruhem XtraSecure pro DSLR / CSC fotoaparáty, až 5 objektivů, 15" notebook a příslušenství. Vhodný také pro soupravu DJI Mavic. Systém AirSupport – zvedáky břemene, ramenní a hrudní popruhy. RipStop (polyesterová a nylonová vlákna). Černá.

 

2 719 Kč  bez DPH

 

3 290 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Manfrotto Manhattan Speedy 30 Bag je speciální fotobrašna v elegantním městském stylu, který je určený k pohodlnému a bezpečnému přenášení profesionálních CSC i DSLR fotoaparátů a veškerého potřebného vybavení. Vnitřní prostor tak nabízí dostatek místa pro samotný přístroj, 3 až 5 objektivů, 14″ notebook nebo 9,7″ iPad Pro a spoustu drobného příslušenství nebo osobních věcí. Vysoce funkční vnitřní pouzdro obsahuje nový Flexy Camera Shell, inovativní systém ochrany vytvořený společností Manfrotto. Díky rychlému otevření na zip vám nikdy neunikne žádný zásadní okamžik.

K dispozici jsou i úchyty pro stativ Tripod NeverLose a prostor pro uložení osobních věcí. Po odstranění červených elastických děličů ze syntetických vláken z etylenvinylacetátu (EVA) lze rázem přeměnit tuto fotobrašnu na praktickou cestovní tašku. Díky svým kompaktním rozměrům je možné si vzít Manhattan Speedy 30 na palubu letadla jako příruční zavazadlo. Potřebujete brašnu připojit k cestovnímu kufru na kolečkách? Ramenní popruh lze totiž připevnit k zadní části fotobrašny, což výrazně ulehčí vaše cestování za novou inspirací.

Při rozmarech počasí jednoznačně oceníte i nepromokavou pláštěnku, která všechny důležité věci uchová v bezpečí a hezky v suchu a v teple. Polstrované ramenní popruhy poskytují maximální pohodlí při nošení a přináší ideální rozložení hmotnosti. Brašna je navíc vybavena stabilizačním popruhem, který vám umožní pohodlnou a bezpečnou jízdu na motorce, kole či longboardu.

RipStop

Veškerá vnější tkanina je tvořena z RipStop materiálu z etylenvinylacetátových a nylonových vláken, které jsou vodoodpudivé. RipStop se vyrábí zvláštní technikou tkaní látky, kdy má látka členitou strukturu z různě tlustých vláken s rozdílnou hustotou tkaní.

Do tenké textilie jsou totiž zatkány s odstupem 5 až 8 mm osnovní nebo útkové niti. Sníží se tak hmotnost materiálu a zvýší se jeho pevnost. Při porušení struktury tkaniny by se tak trhlina neměla dále zvětšovat, což výrazně prodlužuje životnost tohoto materiálu na opravdu dlouhou dobu. Tento lesklý materiál má totiž skvělou nízkoteplotní houževnatost, odolnost proti trhlinám, vyšším teplotám, vlhkému prostředí i vůči UV záření.

Ocenění pro Manfrotto

O inovačním procesu společnosti svědčí četná ocenění produktů Manfrotto. Design, funkčnost a nové materiály jsou to, co dělá z výrobků Manfrotto všeobecně uznávané příslušenství napříč celým fotografickým světem.

 • Ocenění TIPA 2017 – nejdůležitější ocenění fotografického průmyslu, o kterém rozhodují novináři z předních fotografických časopisů a magazínů
 • iF Design Award 2017 – veleuznávané ocenění, které se stalo symbolem dokonalosti designu po celém světě.
 • Vítěz ceny Reddot 2017 za design – jedna z nejvyhledávanějších značek kvality pro dobrý design.

Hlavní přednosti

 • Praktický tmavě šedý fotobatoh Manfrotto MB MN-M-SD-30 Manhattan Speedy 30 Bag pojme 1 CSC / DSLR fotoaparát a 3 a 5 objektivů (podle velikosti)
 • Vysoce funkční vnitřní pouzdro obsahuje nový inovativní systém ochrany Manfrotto Flexy Camera Shell
 • Oddělená přihrádky pro 14″ notebook a 9,7″ iPad Pro
 • Manfrotto Manhattan Speedy 30 lze po odstranění děličů přetvořit na cestovní batoh
 • Díky svým kompaktním rozměrům skvěle poslouží i jako příruční zavazadlo do letadla
 • Brašna lze připnout i k cestovnímu kufru, což ještě více usnadní cestování letadlem či vlakem
 • Možnost externího připojení stativu na batoh pomocí speciálních poutek Tripod NeverLose
 • Nastavitelné polstrované ramenní popruhy pro komfortní nošení a ideální rozložení hmotnosti
 • Stabilizační popruh ulehčí jízdu na motorce, kole či skateboardu
 • Prodloužená životnost brašny – výjimečně odolné zavazadlo díky ripstopovému materiálu
 • Vyrobený italskou značkou Manfrotto z vodoodpudivé tkaniny s integrovanou pláštěnkou chránící batoh při nepříznivém počasí

Specifikace

 • Značka: Manfrotto
 • Řada: Manhattan
 • Model: Speedy 30 Bag
 • Modelové označení: MB MN-M-SD-30
 • Určení: fotobatoh
 • Typ uzavírání: zip

Prostor

 • Kapacita: 1 DSLR / CSC fotoaparát, 3 až 5 objektivů, 14″ notebook / tablet
 • Držák stativu: Ano
 • Prostor pro osobní věci: Ano
 • Počet popruhů: 1
 • Počet komor: 1
 • Počet kapes: 6
 • Počet děličů: 3
 • Rozměry kapsy pro notebook/tablet: 39 x 2 x 26 cm
 • Rozměry přihrádky pro kameru: 36 x 12,5 x 23,5 cm

Kompatibilita

 • Vhodné pro: DSLR / CSC fotoaparáty a jejich příslušenství
 • Příklady kompatibilních dronů: DJI Mavic, DJI Mavic Pro, DJI Mavic Pro Platinum
 • Příklady kompatibilních kamer: Canon EOS M5, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T2, Fujifilm X-T20, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M10 III, Olympus OM-D E-M5 II, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GH5, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Sony Alpha 9, Sony A7R III a mnoho dalších

Fyzické vlastnosti

 • Odolný proti vodě: Ano
 • Materiál: RipStop – etylenvinylacetátová a nylonová vlákna
 • Barva: tmavě šedá
 • Hmotnost: 1,07 kg
 • Vnitřní rozměry (Š x V x H): 40 x 14 x 28 cm
 • Vnější rozměry (Š x V x H): 43 x 16 x 30 cm

Obsah balení

 1. 1x fotobatoh Manfrotto Manhattan Speedy 30
 2. 1x nepromokavá pláštěnka


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Libor Štěpánek, 383369134, 602186576, stepanek@penta.cz


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   

   

   
   
  Porovnat - 0 ks
   
   

   

   

   

    Kód Název produktu Vaše cena    
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Naposledy navštívené

   
   
   
   

   

   
      Kód Název produktu Vaše cena  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Košík
  0 položek
   
  0
   
   

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Přihlášení
   
    Registrace   Nové heslo
   
   

  Dodavatel Penta CZ s.r.o.

  Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.