Servisní a reklamační středisko

Adresy pro zasílání a osobní předání reklamací najdete na stránce kontakty

Servisní středisko Tamron

PENTA CZ s.r.o. je autorizovaným servisním střediskem Tamron pro Českou republiku a Slovensko. Zajišťuje záruční i pozáruční servis výrobků Tamron, distribuovaných prostřednictvím oficiálního distributora, společností PENTA CZ s.r.o. a PENTA SK s.r.o. Termín návštěvy si domluvte předem, ať se vám můžeme plně věnovat.

Záruka a podpora

Výrobky Tamron jsou vyráběny s maximální péčí a přesností, aby bylo zaručeno bezproblémové fotografování. Pokud se přesto u vašeho objektivu objeví závada, je vám k dispozici servis Tamron.

Uplatnění reklamace v rámci záruky

V případě, že chcete uplatnit reklamaci v rámci záruky, zašlete nám výrobek spolu s kopií 5letého záručního listu, dokladem o koupi a popisem vady. Pokud se jedná o vadu, spojenou s konkrétním fotoaparátem, je dobré dodat i ten. Pro upřesnění postupu nám napište na e-mailovou adresu: tamron@penta.cz.


Upozorňujeme, že společnost Tamron není povinna opravit objektiv, který byl do EU dovezen nelegálně (šedý dovoz).

5letá záruka

Objektivy Tamron byly vždy známé svou výjimečnou kvalitou. Z tohoto důvodu Tamron nabízí bezplatnou prodlouženou záruku na 5 let, pokud je výrobek úspěšně zaregistrován do 2 měsíců od data nákupu. Dalšími podmínkami je, že jste zakoupili objektiv u prodejce se sídlem v Evropské unii nebo v jedné z následujících zemí: Andorra, Gibraltar, Island, Norsko, Turecko, Velká Británie, Ukrajina nebo Srbsko, jste prvním majitelem objektivu (záruka je nepřenosná) a jste konečný spotřebitel s bydlištěm v Evropské unii nebo v jedné z výše uvedených zemí.

Online registrace

Po úspěšném dokončení online registrace obdržíte automaticky potvrzení e-mailem. Pokud jste se u společnosti Tamron dosud nezaregistrovali, obdržíte nejprve e-mail s žádostí o potvrzení vaší e-mailové adresy. Kliknutím na odkaz obsažený v e-mailu dokončíte proces bezpečné dvojité identifikace. V případě nesrovnalostí obdržíte oznámení, že vaše registrace byla přijata pouze předběžně. V těchto případech zkontrolujeme a případně opravíme poskytnuté informace o objektivu. Vaše registrace pak bude během několika dní buď přijata, nebo zamítnuta, v obou případech budete automaticky informováni e-mailem. Pokud od nás do šesti týdnů neobdržíte žádnou odpověď, napište nám na e-mailovou adresu: tamron@penta.cz

Budeme moc rádi, když se po dokončení registrace zúčastníte našeho průzkumu. Tyto údaje nám pomohou nabízet i v budoucnu vysoce kvalitní výrobky a prvotřídní služby.